Система досягнень

ЗРОСТАННЯ ДІТЕЙ

Система досягнень Royal Rangers представляє один із семи методів, що використовуються для досягнення цілей програми. Це процес, за допомогою якого діти навчаються та ростуть, виконуючи низку вимог, що стосуються знань Біблії, розвитку лідерства та спеціалізованих навичок.

МЕТА СИСТЕМИ ДОСЯГНЕНЬ

Система досягнень Royal Rangers створена для того, щоб через активні розваги забезпечувати гарні взаємовдносини дітей та наставників. Вона також побудована, щоб стимулювати хлопців та дівчат зростати у розумінні Божих цілей на їх життя як майбутніх дорослих, надихати їх зростати як лідерів, а також навчати їх життєвих навичок, які сприятимуть формуванню особистісних компетентностей та впевненості у собі. Це «початок Шляху», відправна точка системи досягнення.

 

Система досягнень складається з чотирьох шляхів просування, по одному для кожної з чотирьох вікових груп. Кожний шлях розроблений з урахуванням конкретних потреб та інтересів дітей цієї вікової групи. Він складається з декількох етапів, які забезпечують виконання певної кількості завдань чи інших вимог. Нагороди становлять ядро систем досягнень Відкривачів, Слідопитів та Рейнджерів. Шлях просування Початківців проходить в інший спосіб.

Наступні сторінки містять додаткову інформацію щодо просування Royal Rangers:

Шлях зростання для кожної вікової групи

Обмеження з отримання нагород

Незважаючи на те, що система досягнень Royal Rangers забезпечує велику гнучкість, існують певні обмеження:

  • Будь-яка дитина може здобути будь-яку нагороду в будь-якій категорії, але лише для вікової групи, членом якої вона зараз є, або попереньої. Наприклад: слідопит може отримати нагороди для відкривачів, але не для рейнджерів.
  • Усі нагороди, отримані та зараховані для просування, повинні відповідати певній віковій групі.Нагороди НЕ можна замінювати з однієї вікової групи на іншу або з одного типу на інший (тобто лідерський тест не можна зарахувати замість біблійного).
  • Нагороди не можуть бути зараховані для просування більше  ніж один раз. Нагороди, використані для задоволення вимог для однієї сходинки просування, не можуть бути повторно використані для іншої сходинки, включаючи сходинки в наступних вікових групах.
  • Нагороди, отримані та НЕ враховані для просування в поточній віковій групі дитини, МОЖУТЬ використовуватися для задоволення вимог просування в наступних вікових групах.
  • Нагороди за просування можуть отримати лише діти. Їх не можуть заробити дорослі лідери. Коли дитина досягає 18 років, вона більше не має права на отримання нагороди для дітей.
  • Заявки на присудження нагороди повинні бути отримані національним офісом протягом 12 місяців від дати отримання кваліфікації на нагороду.