Я пастир (FAQ)

Програма Royal Rangers – це церковне служіння в невеликих групах для наставництва майбутніх лідерів віком від 5 до 17 років з метою проповідування, оснащення та розширення можливостей наступного покоління людей, подібних до Христа, і лідерів протягом усього життя. Воно забезпечує формування характеру, подібного до Христа та розвиток лідерства для дітей у дуже відкритих та веселих умовах. Просте та гнучке, це служіння між поколіннями, яке добре взаємодіє із служінням для дітей, молоді та дорослих і легко вписується в тканину пастирського бачення та в потік церковних служінь.

Програма Royal Rangers підтверджує практичний та інтерактивний стиль навчання, пропонуючи свідому ​​подорож учнівства для дітей на основі їх унікальності, потреб та інтересів. Кожна зустріч, прогулянка чи захід покликані заохотити дітей до спілкування з Богом.

Ми надаємо лідерам інструменти для моделювання подібності до Зриста, коли вони навчають дітей у біблійній, орієнтованій на Христа, наділеній Духом Святим подорожі до зрілості у вірі.
Діти вивчають та застосовують на практиці те, що Біблія говорить про цілісність, вчення Христа, біблійний світогляд, культурні проблеми та мужність.
Крім того, служіння Royal Rangers формує в дітей якості лідерів-служителів, навчаючи їх життєво важливим соціальним навичкам, поведінці та лідерству.

Починаємо

Процес запуску нового загону Royal Rangers може стати підбадьорливим досвідом мрій та формування бачення всіх чудових речей, які Бог зробить за допомогою Вашої церкви та програми. Але, як і в будь-якій новій справі, успіх вашого нового загону значною мірою залежатиме від основ, які Ви заклали в ті перші дні планування та підготовки.
Для того, щоб гарантувати, що програма розпочнеться, та буде міцним опорним пунктом, ми створили сукупність ресурсів, які допоможуть Вам розпочати програму. Відвідайте 
сторінку Як розпочати, щоб дізнатися більше.