Ми батьки (FAQ)

Програма Royal Rangers вже більше 50 років допомагає дітям в процесі їхнього зростання до образу Христа. З 1962 р. нашою метою є євангелізація, оснащення та розширення можливостей наступного покоління, формування якостей, подібних до Христових, та формування характеру лідерів-служителів протягом усього життя.

Програма Royal Rangers пропонує щотижневі зустрічі, проєкти служіння та постійні заходи, щоб дати дітям можливість знаходити нових друзів, веселитися разом та спілкуватися зі своїм Творцем та досліджувати божественний план свого життя. Лідери використовують перевірену часом систему зростання, яка необхідна дітям там, де вони розвиваються, щоб допомогти їм вирости учнями, стати лідерами та розвинути впевненість у собі завдяки цікавим та захоплюючим заходам.

Наступна інформація містить огляд програми Royal Rangers. Для отримання інформації, що стосується програми Royal Rangers у Вашій церкві, будь ласка, зв’яжіться з керівництвом церкви.

Вимоги до членства

Вимоги до членства в Royal Rangers можна знайти на нашій сторінці нових членів. Більшість церков не вимагають відвідування дітьми щотижневих церковних зустрічей, щоб брати участь у програмі Royal Rangers, але зрештою місцева церква визначає стандарти участі для своїх служінь, включаючи Royal Rangers.

Духовне зростання

Наша мета – приєднатися до батьків, щоб допомогти їм виховувати благочестивих дітей. Служіння Royal Rangers покликане допомогти дітям розвивати благочестиві дружні стосунки, навчатись цінним навичкам, робити веселі справи разом, служити іншим і рости у Христі. Ми переслідуємо ці цілі, враховуючи вікові особливості діткей та підлітків.

  • Кожне щотижневе заняття включає урок Біблії та/або духовне послання, представлене керівником групи. Ці уроки складають основу духовного наставництва, яке є центром усієї програми.
  • Девоції зазвичай подаються на всіх зустрічах загонів, регіональних та національних заходах Royal Rangers. Багато дітей, які прийняли Христа як свого Спасителя, були покликані на служінні або під час духовної служби на заході Royal Rangers.
  • Дорослі діляться своєю вірою з дітьми та беруть участь у їхньому житті завдяки невимушеній взаємодії, коли вони разом роблять веселі справи – “І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм. І пильно навчиш цього синів своїх, і будеш говорити про них, як сидітимеш удома, і як ходитимеш дорогою, і коли ти лежатимеш, і коли ти вставатимеш.”. Повторення Закону 6: 6-7 Духовне наставництво – це серце програми Royal Rangers.

Усі офіційні уроки Біблії та послання Royal Rangers включені до навчальної програми Royal Rangers та відповідають доктринальним положенням Асамблеї Божої. Однак місцеві служителі мають право замінювати або модифікувати ці уроки, якщо це необхідно, щоб узгодити доктринальні стандарти своєї церкви в ситуаціях, коли ці позиції можуть відрізнятися.

Діяльність

Кожна церква визначає види діяльності, якими будуть займатись їхні групи, виходячи з потреб , інтересів та віку своїх дітей . Заходи, як правило, включають виїзди в табори, спортивні заходи, воркшопи, екскурсії тощо. Ці заходи часто пов’язані з навичками, над розвитком яких група працює в рамках своєї системи досягнень.

Безпека

Служіння Royal Rangers надає церквам різноманітні ресурси для забезпечення безпечного середовища. Сюди входять навчання, керівні принципи щодо розвитку безпечної діяльності для дітей, запобігання знущанням, а також залучення та перевірка благочестивого, зрілого керівництва.

Залучення батьків

Як і у багатьох церковних та громадських програмах, участь батьків має різні форми. Батькам рекомендується зустрічатися з церковними лідерами , щоб дізнатись, як вони можуть бути добровольцями як керівники груп, або у складі постійного чи обмеженого підтримуючого служіння. Батькам рекомендується підтримувати зусилля своєї дитини, коли вона освоює нові навички та зростає в лідерстві.

Вартість

Рекомендується, щоб кожна дитина мала довідник, який містить цінну інформацію про програму, систему досягнень , форму та інше. Доступні декілька рівномірних варіантів, які визначаються вашим загоном. Фінансові питання можуть відрізнятися в залежності від церкви. Тому для отримання детальної інформації рекомендується спілкуватися з керівником загону. Щоб краще зрозуміти, як ви можете внести свій внесок у програму, щоб забезпечити кожній дитині те, що їй потрібно, будь ласка, відвідайте керівництво церкви.

Унікальні переваги

Служіння Royal Rangers – це найкраща церковна програма наставництва для дітей та підлітків у світі. Хоча інші програми для дітей мають власні унікальні набори сильних сторін, жодна інша програма не має різноманітних видів діяльності, цілеспрямованого учнівського шляху та 50-річного перевіреного досвіду допомоги дітям стати благочестивими чоловіками і жінками , які мають вплив у церкві, вдома та світі.

Royal Rangers прагне взяти дітей у подорож, щоб “пережити пригоди” життя, подібного до Христа. Ми раді, що ви подорожуєте разом із нами.

Додаткова інформація

Додаткову інформацію, яка може вас зацікавити, можна знайти на наступних сторінках
цього веб-сайту: