Про Royal Rangers

Що таке Royal Rangers?

Royal Rangers – міжнародна християнська міжконфесійна організація, що діє з 1962 року. Сьогодні приблизно 250 000 рейнджерів – дітей, молоді та лідерів беруть участь в організованих скаутських заходах у 95 країнах світу. Тисячі лідерів-волонтерів, які ставляться до роботи з дітьми як до покликання з відданістю та готовністю служити дітям та молоді в своїх місцевих громадах.

Royal Rangers – одна з найбільш швидкозростаючих організацій, що працює з дітьми та підлітками.

Програма Royal Rangers — це повноцінне церковне служіння  для  дітей та підлітків віком від 5 до 17 років, як для хлопчиків, так і для дівчаток. Наша місія полягає в євангелізації, оснащенні та розширенні можливостей наступного покоління молодих людей, навчити їх бути подібними до Христа, допомогти їм стати активними служителями у всіх сферах діяльності протягом усього життя. Ми пропонуємо формування подібного до Христа характеру та розвиток якостей  лідера-слуги для хлопчиків та дівчаток в доброзичливому  та веселому середовищі.

Програма Royal Rangers – це служіння між поколіннями, яке добре взаємодіє зі служіннями для дітей, молоді та дорослих і легко вписується в тканину душпастирського бачення та в потік церковного служіння. Ми використовуємо практичний інтерактивний стиль навчання, пропонуючи дітям захоплюючу подорож, засновану на їхніх унікальних потребах та інтересах. Кожна зустріч, прогулянка чи служіня покликані заохочувати дітей у їхніх відносинах з Богом.

Ми надаємо служителям інструменти для моделювання христоподібного характеру, коли вони наставляють дітей на основі Біблії, зосередженої на Христі. Діти вчаться пізнавати й застосовувати те, що Біблія говорить про чесність, доктрину, біблійний світогляд, культурні проблеми та мужність. Крім того, служіння Royal Rangers сприяє формуванню лідерів-служителів, навчаючи їх життєво важливих соціальних навичок, лідерства та служіння.

Ми хочемо  допомогти дітям  та молоді познайомитись з Христом, підтримуючи  та навчаючи їх служити подібно до Христа, ставати активною частиною місцевої церковної громади. Ми хочемо, щоб діти та молодь, які беруть участь у цій діяльності, мали можливість розвиватись  у всіх чотирьох сферах: духовній, фізичній, емоційній та соціальній через наставництво в малих групах; аби вони вкорінювалися в церкві та в Христі.

Програма Royal Rangers у місцевій церкві називається «загоном» і може складатися з однієї або кількох груп. Кожна група дотримується програми діяльності, яка ґрунтується на інтересах та здібностях дітей цієї групи. Наведені нижче посилання містять детальну інформацію про систему зростання, яка використовується в кожній групі:

 • Початківці – 5-7 років
 • Відкривачі – 8-10 років
 • Слідопити – 11-13 років
 • Рейнджери – 14-17 років

Ми відкриті до допомоги в реалізації наших планів. Усі, кому близькі ідеї скаутингу, що грунтується на біблійних принципах виховання, можуть статити частиною нашої роботи, беручи участь у молитві, програмі чи фінансовій підтримці.

Не втрачайте часу, він летить, і немовлята швидко ростуть. Приєднуйтесь до нас сьогодні, надаючи нашим дітям найкраще – здорову християнську базу і духовну підтримку. Тільки це дозволить їм подолати всі шторми та турбулентність, з якими вони стикаються на своєму життєвому шляху.

Royal Rangers завжди готові!

Наша місія

Місія Royal Rangers збігається з місією церкви, яка зазначена в Євангелії від Матвія 28:18-20: “А Ісус підійшов і промовив до них та й сказав: Дана Мені всяка влада на небі й на землі. Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь”

Місія Royal Rangers полягає в тому, щоб надати церквам платформу для євангелізації дітей, їх оснащення для того щоб вони стали наступним поколінням людей, подібних до Христа. А також надати дітям можливість стати активними служителями у всіх сферах діяльності протягом усього життя.

 • ЄВАНГЕЛІЗУВАТИ – ми досягнемо світу з Євангелієм Ісуса Христа, об’єднавши спільноту служителів та дітей, які спілкуватимуться за допомогою різноманітних видів діяльності, які діти зазвичай люблять.
 • ОСНАСТИТИ – ми навчимо наших дорослих і молодших лідерів та надамо ресурси для ефективного застосування програми Royal Rangers у межах їхніх сфер відповідальності.
 • НАДИХНУТИ – ми надамо можливості служителям та дітям покращити свої церкви та громади через практику лідерства слуги.

Наші методи

Програма Royal Rangers використовує сім методів, щоб скеровувати дітей на їхньому шляху до христоподібноті. Прийоми використання кожного методу в різних церквах можуть відрізнятися залежно від стилю та культури церкви, але всі сім методів певним чином представлені в кожному загоні.

Дружба

Побудова здорових, зосереджених на Христі стосунків між дорослими та дітьми

Дорослі та діти будують стосунки пліч-о-пліч, займаючись цікавими речами разом. У Royal Rangers діти мають можливість налагодити міцні, здорові стосунки з іншими дітьми, а також дорослими кількох поколінь.

Діяльність

Об’єднання дорослих та дітей навколо різноманітних занять

Сучасні діти мають різноманітні інтереси: спорт, технології, активний відпочинок, мистецтво тощо. Служіння Royal Rangers має величезну колекцію ресурсів для підтримки цих різноманітних інтересів. Лідерів загонів заохочують планувати широкий спектр заходів, щоб задовольнити багато інтересів сучасної дитини.

Ідентичність

Запрошуємо дітей об’єднатися та приєднатися до спільноти Христоподібних дорослих

Кожена дитина повинна знати, що вона важлива і може відігравати вагому роль у чомусь великому та важливому. Різноманітна уніформа, яку носять дорослі та юні рейнджери, служить для того, щоб ідентифікувати їх як частину всесвітньої організації, яка будує Царство Боже в серцях і розумах людей у всьому світі.

Досягнення

Забезпечити кожній дитині шлях для зростання та визнання

Система досягнень Royal Rangers забезпечує систематичний процес розвитку учнівства та лідерства, який дає дітям дорожню карту до Христової зрілості. Завдяки поєднанню вивчення Біблії, уроків лідерства та опанування практичних навичок створюються умови для розвитку та зростання, як це відбувалося взірцево в житті Христа: «Ісус зростав мудрістю, і віком та благодаттю, у Бога й людей» (від Луки 2:52).

Учнівство

Зростання дітей у Христову зрілість через систематичний, індивідуальний процес учнівства

Програма Royal Rangers дає дітям уявлення про зрілість, подібну до Христа, і процес її досягнення — зусилля протягом усього життя, яке потребує витривалості, терпіння та наполегливості.

Лідерство

Розвиток лідерства та особистісного зростання в середовищі малих груп

Програма Royal Rangers надає хлопцям та дівчатам можливість навчитися лідерським навичкам і практикувати їх у невеликій групі. У міру дорослішання діти відіграють дедалі більшу роль у плануванні діяльності своєї групи та її кервництві.

Служіння

Залучення дітей до служіння Богу, їхній родині, церкві та громаді

Служіння іншим є центральною частиною християнської віри. Отже, будь-які зусилля, спрямовані на те, щоб допомогти дітям вирости здоровими християнами, повинні включати регулярні можливості для служіння іншим. Загони Royal Rangers регулярно беруть участь у діяльності, яка приносить користь їхнім громадам, оскільки вони прагнуть зробити світ кращим.

Наш процес наставництва

Програма Royal Rangers побудована на передумові, що навчання має бути цікавим та інтерактивним. Навчання в Royal Rangers відбувається за принципом наставництва «почуй-побач-зроби-навчи», коли діти чують інструкції з теми, бачать продемонстровані навички та отримують можливість зробити це самостійно. Потім, коли їхні навички вдосконалюються, вони отримують можливість навчати інших, далі розвиваючи власне розуміння матеріалу.

Цінності Royal Rangers

Цінності Royal Rangers представляють основні принципи, якими ми керуємось. Наші цінності відображені в нашій обіцянці, кодексі, девізі та на емблемі.

Обіцянка Royal Rangers

“З Божою допомогою я намагатимусь робити все можливе, щоб служити Богу, моїй
Церкві та всім людям; жити за Кодексом Royal Rangers та застосовувати Золоте Правило в
моєму повсякденному житті.”

Кодекс Royal Rangers

Royal Ranger:

 • Пильний – фізично, розумово та духовно насторожі.
 • Чистий – чистий тілом, думками та словами.
 • Правдивий – не обманює, не хитрує та не краде.
 • Хоробрий – він хоробрий за будь-якої небезпеки, докорів та погроз.
 • Вірний – вірний своїй церкві, сім’ї, загону та друзям.
 • Благородний – ввічливий, добрий та турботливий.
 • Слухняний – слухає батьків, командирів та керівників.
 • Духовний – молиться, читає Біблію та свідчить.

Девіз Royal Rangers

Готовий!
Готовий до всього! Готовий до роботи, гри, служіння, поклоніння, життя та покори
Божому Слову.

Золоте правило

«Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви» (від Матвія 7:12).

Емблема Royal Rangers

Дизайн емблеми Royal Ranger базується на точках компаса, які представляють напрямок і шлях, які Бог дав нам через Своє Святе Слово. Кольори емблеми мають таке значення:

 • чотири ЗОЛОТІ промені символізують чотири шляхи зростання дитини. Програма Royal
  Ranger була розроблена, щоб допомогти дітям зростати фізично, духовно, розумово та
  соціально. Луки 2:52
 • чотири ЧЕРВОНИХ промені символізують чотири важливих доктрини Церкви:
  Спасіння, Хрещення Святим Духом, Зцілення та Вознесіння.
 • вісім СИНІХ променів емблеми Royal Ranger символізують Кодекс Royal Ranger:
  пильний, чистий, чесний, мужній, вірний, чемний, слухняний та духовний.