Академія Дитячих Служителів

ПІДГОТОВКА СЛУЖИТЕЛІВ

Мільйони неврятованих дітей населяють нашу країну. Багато з них живуть саме у Вашому районі. Ваша здатність доносити Євангеліє і за допомогою загону Royal Rangers зрощувати дітей багато в чому залежить від Вашого прагнення розвивати Ваші лідерські якості. Тому мета Академії Дитячих Служителів Royal Rangers полягає в тому, щоб навчити Вас ефективно служити дітям.

ЦІННІСТЬ НАВЧАННЯ

Статистика показує, що проходження належної підготовки має колосальну цінність. Існують щонайменше три переваги навчання командирів Royal Rangers:

Служіння є успішним для служителя настільки, наскільки він підготовлений.

Служителі відчувають більшу впевненість в собі й отримують більше задоволення від служіння, коли вони підготовлені до нього.

Служителі довше отримують задоволення від перебування на посаді в служінні, якщо вони продовжують навчання і підвищують свій професійний рівень.

Служіння Royal Rangers пропонує першокласні тренувальні можливості для заохочення, залучення служителів та забезпечення їх ресурсами. Велика кількість особливих безперервних навчальних ресурсів постійно розвивається. Більшість фундаментальних навчань пропонує семінари-практикуми, де командири особисто досліджують найкращі практики успішних загонів. Національні сертифіковані інструктори Royal Rangers навчають і моделюють ситуації успіху в загоні. Учасники можуть очікувати, що вони будуть підготовлені духовно та розумово для того, щоб вміло застосовувати наставницькі методи Royal Rangers та особисто як служитель, який сприяє розвитку служінню.

Навчання Royal Rangers базується на трьох основних цінностях:

  1. Духовний розвиток. Усі аудиторні та подієві тренінги з лідерства матимуть духовний акцент.
  2. Розвиток навичок рейнджера. Навчання буде зосереджено на семи методах, які Royal Rangers використовують для служіння дітям. Навички рейнджерів є ключовою складовою цього успіху.
  3. Розвиток лідерства. Розвиток лідерства буде ключовим.

Потрібен лідер, щоб наставляти нових лідерів. Навчання допомагає Royal Rangers зміцнити своє лідерське ядро.

Церковне керівництво вважає, що добре підготовлені служителі є запорукою успіху будь-якого служіння. Пастори розуміють, що навчений волонтер набагато частіше приділяє свій час служінню і на нього можна розраховувати, що він бде присутній щотижня. З цієї причини та інших програма Royal Rangers надає високий пріоритет підготовці служителів.

Навчання дорослих служителів

Навчання дорослих лідерів доступне як онлайн, так і на регіональних навчальних заходах, конференціях та в національних таборах.

Підготовка молодшого лідера (до 18 років)

Підготовка молодшого лідера проходить в загоні та на регіональному рівні.

Навчання організаційного лідера

Мета тренінгу з організаційного лідерства Royal Rangers полягає в тому, щоб кинути виклик особам, які перебувають на посадах служіння за межами місцевого рівня, духовно зростати, розвивати всебічні компетенції служіння та посилювати свої лідерські здібності. Всім організаційним керівникам рекомендується якомога швидше приступити до цього навчального процесу після їх призначення.

Підготовка інструкторів

Інструктори Royal Rangers відіграють центральну роль в успіху програми, надаючи цінну підготовку як на національному, так і на районному рівнях, щоб забезпечити успішну діяльність лідерів в різних сферах відповідальності. Інструктори отримують сертифікацію для викладання навчальних програм регіонального рівня. Сертифікація на викладання навчальної програми національного рівня досягається через Національну академію.

Сторінка Умови використання програми