Національні заходи

Одним із найприємніших аспектів програми Royal Rangers є величезна спільнота дорослих людей та дітей по всій країні та всьому світі, які поділяють спільну місію та пристрасть будувати Царство Боже в серцях дітей. Групи Royal Rangers зазвичай люблять збиратися разом на спеціальних заходах, щоб насолодитися часом християнського спілкування та розваг, призначених для дітей різного віку. Цей час разом відіграє важливу роль у створенні спільноти людей, яка має назву Royal Rangers.

У програмі Royal Rangers регулярно проводяться заходи в місцевих загонах, а також у регіонах та на національному й міжнародному рівнях. За інформацією про регіональні та національні заходи звертайтеся до регіонального керівництва. Щоб отримати інформацію про міжнародні заходи, зверніться до національного офісу. Події, наведені нижче, представляють національні події, які регулярно проводяться в Україні.

Національний табір

Національний табір — це подія Royal Rangers, яка проводиться раз на чотири роки. Royal Rangers з усієї країни, а також інших країн збираються на тижневий захід у кемпінгу. Захід проходить в різних регіонах країни.

Національна конференція

Національна конференція  — це щорічний захід для лідерів служіння Royal Rangers, на якому оголошується найновіша інформація про програму та оновлення, а лідери служіння беруть участь у навчанні та розвитку лідерства.

Національні навчальні заходи

Програма Royal Rangers надає різноманітні навчальні можливості для підготовки дорослих і молодших лідерів до успіху на їхніх керівних посадах.