Як розпочати

Знайдіть загін неподалік

Якщо ви шукаєте загін у вашому районі, функція Мапа загонів на Головній сторінці може допомогти Вам знайти варіанти. Однак, зауважте, оскільки Royal Rangers – це церковне служіння, особливості програми, як-от час та місця проведення зустрічей, можуть різнитися в залежності від церкви. Щоб дізнатись більше про програму в певній церкві, радимо звернутися безпосередньо до церкви, скориставшись контактною інформацією, наданою місцевим загоном.

Якщо мапа не виявляє жодних загонів у вашому районі, все-таки можливо, що деякі церкви поблизу Вас можуть мати Royal Rangers, але їхня інформація може бути застарілою. Тому ми пропонуємо Вам зв’язатись з відповідальними рейнджерами у вашому регіоні, щоб запитати їх, чи є у них програма Royal Rangers. Їхні контакти Ви можете знайти на сторінці Команда.

Почніть Royal Rangers у Вашій церкві

Відкриття нового загону Royal Rangers може бути захоплюючим часом. Для церковних служителів, які розуміють цінність програми та її потенційний вплив на життя дітей, започаткування програми Royal Ranger може стати підбадьорливим досвідом мрій та бачення всіх чудових речей, які Бог зробить у Вашій церкві та програмі. Але, як і в будь-якій новій справі, успіх Вашого нового загону значною мірою залежатиме від основ, які Ви заклали в ті перші дні планування та підготовки. Дуже часто чудові ідеї та захоплюючі плани згодом відпадають, головним чином, через неналежну підготовку на самому початку.

Для того, щоб забезпечити міцну опору для Вашої програми, ми створили сукупність ресурсів, які допоможуть Вам розпочати програму.

Зверніться до керівництва регіону

Регіони Royal Rangers надають цінну підтримку, яка допоможе Вам розпочати програму. Регіони проводять навчання лідерів у різний час та місцях протягом року та проводять періодичні заходи для підтримки роботи загонів та просування цілей програми. Контактну інформацію для Вашого регіону можна знайти на сторінці Команда.