Старт Royal Rangers

Гнучкість

Програма Royal Rangers дозволяє Вашій церкві надавати служіння дітям, яке відображає бачення, уподобання та практику Вашої церкви. Хоча кожна група Royal Rangers використовує одні й ті ж основні методи програми. Прийоми використання цих методів можуть бути унікальними для Вашої церкви.

Членство

Royal Rangers – це церковне служіння для невеликих груп, яке повинно здійснюватися як служіння під керівництвом певної церкви відповідно до наших умов використання та мінімальних вимог програми. Хоча Royal Rangers є офіційною програмою для об’єднання “ЦЕРКВА БОЖА УКРАЇНИ” для дітей, багатьом церквам, що не належать до ЦБУ, дозволено проводити програми Royal Rangers за умови, що вони погоджуються із заявленими умовами використання.

ВИМОГИ ДО ЧЛЕНСТВА ДЛЯ ДІТЕЙ

ДІТИ повинні відповідати наступним вимогам, щоб мати право на офіційне членство в Royal Rangers:

 1. Діти повинні бути не молодшими 5 та не старшими 18 років.
 2. Виконати вимоги Вашої церкви щодо участі у програмі, якщо такі є.
 3. Вивчити на пам’ять Обіцянку Royal Rangers, Кодекс, Девіз, значення емблеми та Золоте правило.
 4. Відвідате три регулярні зустрічі Royal Rangers.

Оскільки Royal Rangers зазвичай використовують як служння, що пропагує церкву, більшість церков не вимагають, щоб діти регулярно відвідував їхню церкву, щоб брати участь у програмі Royal Ranger. Однак, вимоги до участі визначаються керівництвом церкви в межах параметрів, встановлених Royal Ranger, як описано вище.

ВИМОГИ ЧЛЕНСТВА ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Кожен служитель Royal Rangers відіграє життєво важливу роль у допомозі дітям перерости у подібність до Христа. Тому дуже важливо, щоб усі наставники демонстрували незмінний Христовий характер і практикували це у своєму повсякденному житті. Лідер Royal Rangers повинен послідовно відображати такі атрибути:

 1. Бути новонародженим християнином, демонструючи послідовний християнський спосіб життя, визначений Святою Біблією
 2. Бути відданим своїй церкві, підтримуючи бачення свого старшого пастора
 3. Мати серце, що горить служінням дітям і насолоджуватись співпрацею з ними
 4. Бути здатним до керівництва, включно з делегуванням повноважень та прийняттям відповідальності
 5. Бути готовим пройти тренінг з керівництва Royal Rangers
 6. Бути не молодшеим за 21 рік, щоб бути керівником загону або керівником групи, або щонайменше 18 років, щоб бути помічником керівника.

Наполегливо рекомендується церквам перевіряти минуле всіх потенційних лідерів Royal Rangers перед тим, як надавати їм дозвіл брати участь у програмі.

Взаємозв’язаність

Royal Rangers забезпечує природні точки зв’язку з іншими служіннями вашої церкви, щоб надати всебічний і взаємопідтримуючий план служіння.

 • Royal Rangers надає ДИТЯЧОМУ СЛУЖІННЮ практичну, інтерактивну модель служіння, яка відповідає унікальним потребам та інтересам дітей, добре підходить для служіння громаді.
 • Royal Rangers забезпечує МОЛОДІЖНЕ СЛУЖІННЯ механізмом охоплення та утримання підлітків за допомогою пригодницьких, специфічних для хлопців та дівчат заходів, які дають молодіжним лідерам можливість спілкуватися з підлітками в середовищі, унікально пристосованому до їхніх потреб та інтересів.
 • Royal Rangers надає ЧОЛОВІЧОМУ СЛУЖІННЮ вагому точку дотику, де чоловіки можуть мати потужний вплив на наступне покоління в веселому, практичному, інтерактивному середовищі, привабливій для дорослих та дітей.
 • Royal Rangers підтримує МІСІОНЕРСЬКЕ СЛУЖІННЯ.

Ефективність

Починаючи з 1962 року, Royal Rangers надає церквам служіння між поколіннями, яке вміло надає людям можливості інвестувати в наступне покоління. Royal Rangers використовує методи: євангелізація (з’єднати), оснащення (зростити) та заохочення (йти і служити) молодим людям на їхньому шляху з Богом, об’єднуючи дорослих та дітей у спільноту людей, орієнтовану на Христа. Прочитайте, що інші говорять про Royal Rangers:

“Коли я був хлопчиком, Royal Rangers подарував мені ще одну сім’ю і я відчував, що я не один, коли моя сім’я переживала від смерті мого батька. Royal Rangers забезпечували стабільність і безпеку.” — Hal Donaldson, Президент та засновник організації “Конвой Надії”

“Royal Rangers дуже вплинув на мене, як на молоду людину.” — Doug Clay,Головний бухгалтер Генеральної ради об’єднання Асамблея Божа

Назад до ЯК РОЗПОЧАТИ