Умови використання програми

Royal Rangers — це церковне служіння в невеликих групах для дітей віком від 5 до 17 років. Права на використання в Україні належать об’єднанню церков “ЦЕРКВА БОЖА УКРАЇНА” згідно з підписаним договором з Royal Rangers International. Керує служінням Royal Rangers в Україні національний штаб під керівництвом національного командира. Назва, емблема та логотипи всіх пов’язаних груп і компонентів програм є зареєстрованими або непрямими торговельними марками General Council of the Assemblies of God через її видавця, Gospel Publishing House, у Сполучених Штатах і за кордоном, усі права захищені. Використання цих предметів у будь-який спосіб будь-якою церквою чи окремими особами обмежено та регулюється такими положеннями та умовами. Royal Rangers залишають за собою право відмовити в привілеях використання програми та/або скасувати статут будь-якої церкви чи особи, які не дотримуються цих стандартів.

Вимоги до участі

Програма Royal Rangers — це церковне служіння, яке здійснюється під керівництвом церкви. Церкви повинні відповідати певним вимогам, щоб мати право проводити програму Royal Rangers.

Умови використання

Нижче подано стандарти, з якими церква та загони мають погодитися, щоб проводити програму Royal Rangers.

 1. Церква повинна стверджувати божественність Христа; що Ісус є Богом і що він є єдиним шляхом для людства відновити стосунки з Богом. Ісус є рятівником, цілителем, хрестителем і незабаром прийдешнім царем.
 2. Церква має бути п’ятидесятницькою, бути дружньою до п’ятидесятників або бути свідомою та комфортною для приєднання до п’ятидесятницького служіння. На практиці Royal Rangers не керують тим, як місцеві церкви викладають свою навчальну програму. За умови, що місцева церква не відступає від спасіння лише через Ісуса Христа, церква має право наголошувати на доктринальних темах, запропонованих у навчальних програмах Royal Rangers, наскільки вони бажають. Проте на організаційних заходах церкви та окремі особи можуть очікувати наголосу на: повідомленні про те, що Ісус безкоштовно пропонує спасіння для нашої душі, зцілення для нашого тіла та розуму, посилення Його Святим Духом після спасіння для життя служіння та надію на вічність з Ним після Його другого пришестя. Будь-яка церква, яка вирішила приєднатися до Royal Rangers, приймає це та погоджується злагоджено працювати для наставництва майбутніх людей майбутнього покоління.
 3. Церква та її керівництво погоджуються підтримувати та моделювати національний стандарт лідерства Royal Rangers, як це визначено нашими кваліфікаціями для лідерів.
 4. Церква погоджується працювати відповідно до політики та процедур служіння Royal Rangers і використовувати матеріали, захищені авторським правом, і товарні знаки відповідно до нашої політики прийнятного використання.
 5. Церква погоджується служити в гармонії з іншими служіннями, використовуючи Royal Rangers, і докладати зусиль словом і ділом.
 6. Церква погоджується купувати оригінальні/офіційні ресурси та матеріали служіння в національному офісі Royal Rangers.
 7. Кожна церква, яка підтримує Royal Rangers, повинна впроваджувати рекомендований нами процес перевірки та нагляду за дорослими лідерами, які працюють з неповнолітніми. Місцева церква відповідає за відбір, навчання та нагляд за всіма дорослими лідерами, які працюють з неповнолітніми.
 8. Церква стверджує, що всі керівники Royal Rangers пройшли навчання з безпеки. Royal Rangers забезпечують якісне навчання для керівників загонів, схвалене місцевою церквою.
 9. Усі церкви, які підтримують Royal Rangers, заохочуватимуть кожного лідера пройти навчання для підвищення рівня лідера протягом 1-3 років після приєднання до керівництва Royal Rangers.
 10. Церкви погоджуються щорічно оновлювати свій статус. Мінімум (2) дорослих лідерів і (5) дітей (віком 5-17) необхідні для функціонування служіння. Основний повнолітній керівник має бути не молодше 21 року.

Національний офіс Royal Rangers залишає за собою право змінювати ці умови в будь-який час і/або відмовити в привілеях підписання договору будь-якій церкві, яка, як буде визначено, не відповідає цим стандартам або цінностям програми.

Мінімальні вимоги до програми

Програма Royal Rangers забезпечує значний ступінь гнучкості, дозволяючи церквам розробляти свою програму так, щоб вона найбільш ефективно відповідала цілям, іміджу, культурі та «бренду» своєї церкви. Проте програма Royal Rangers також підтримує «імідж бренду», який представляє комплексний підхід до наставництва дітей у Христовій зрілості. Тому дуже важливо, щоб будь-яка церква, яка працює за програмою Royal Rangers, забезпечувала низку визначених основних програмних елементів як центральні елементи своєї програми, незалежно від ступеня її налаштування. Це одночасно захищає бренд RR і сприяє довірі серед батьків і дітей, коли вони шукають групу Royal Rangers у своєму районі.

У наведеному нижче списку подано мінімальні характеристики, які повинні бути присутніми в церковній програмі для дітей, щоб вважатися Royal Rangers та використовувати назву, логотип і будь-які пов’язані з ними назви або знаки розрізнення груп або програм.

 1. Членство для дітей – Програма має проводитися винятково як служіння для дітей.
 2. Лідерство – Програма має використовувати дорослих служителів, як головних наставників дітей.
 3. Регулярні зустрічі. Зустрічі мають відбуватися регулярно, щоб налагоджувати стосунки та розвивати почуття спільності. Зустрічі повинні включати в себе поєднання учнівства, розвитку навичок і веселих заходів.
 4. Процес учнівства – Учнівство має бути регулярним компонентом кожного зібрання через вивчення Біблії та/або благочестя.
 5. Розвиток навичок – дітям необхідно надати можливість навчитися новим навичкам і розвинути вміння та впевненість, що сприятиме успіху в житті. Це відмінний елемент програми Royal Rangers, який відрізняє її від багатьох інших програм для дітей чи церковних служінь.
 6. Діяльність. Різноманітні заходи повинні проводитися на регулярній основі, щоб надати служителям можливість для наставництва та дітей з різними інтересами, наприклад, на відкритому повітрі, спорт, навички торгівлі, технології та мистецтво.

Прохання до будь-якої церковної програми, яка не відповідає цим мінімальним стандартам, утримуватися від представлення себе як програми Royal Rangers або використання назви та логотипів Royal Rangers у будь-який спосіб.

Дазад до сторінки Я лідер або Академія Дитячих Служителів або Старт Royal Rangers