Авто для Березино

м. Березино, Одеська обл.

31-08-2022

Вперше про служіння RR я дізнався в одній Одеській церкві. Увагу на себе звернули хлопці у незвичайній, привабливій формі. Розпитав. Дізнався. Познайомився. Наголосив на собі, що непогано б організувати таке служіння в нашій сільській церкві. Адже вулицею «бовтається» так багато сільських дітлахів, а служіння RR те, що їм потрібно! Помолився і віддав все до рук Божих.
Минуло кілька років і на черговій Християнській конференції, до мене підійшла знайома сестра, у рейнджерській формі та запропонувала пройти навчання. Я сприйняв це як знак згори. Адже всі ці роки час від часу згадував про RR. Так у нашій церкві з’явився перший загін. Ми дуже швидко втяглися у це служіння. Програма дуже доступна, цікава і впоратись може навіть початківець. Плоди цього служіння ми почали пожинати буквально з першого ж місяця. Це організувало наших церковних хлопців та залучило хлопців із вулиці. У нас завжди кількість запрошених дітей у два-три рази більша, ніж церковних. А наші табори славляться на всю округу. Батьки починають дзвонити із зими, із задоволенням пускають дітей та рекомендують своїм знайомим. Багато дітей після таборів залишаються в церкві. А батьки перестають ставитися до євангельських церков з упередженням.
Окремо хочу відзначити, що служителі RR постійно навчаються, ростуть та підвищують свою кваліфікацію. Навчання RR постійно підтримує служителів та хлопців у тонусі. Це не той випадок, коли людина одного разу пройшла семінар і все.
Для мене як для пастора церкви служіння RR стало справжнім благословенням. Адже рейнджери завжди активні та готові до служіння. На них можна покластися. Вони завжди «запальнички» та «движки», будь-якого служіння. До того ж, це служіння прямо чи опосередковано приваблює і об’єднує всю церкву.
А ще рейнджери України та всього світу завжди готові підтримати один одного та протягнути руку допомоги нужденним! І це не просто слова, перевірено на особистому досвіді!
Процвітання, зростання і благословень всьому служінню RR!

З початком війни нашим загоном ми розпочали активну волонтерську діяльність.

Це і свята для дітей, і регулярні зустрічі, і розповсюдження гуманітарної допомоги.

Географія нашого служіння – Кілія, Овідіополь, Одеса, Тарутинська ОТГ, це 200 км. в одну сторону. Іноді це 400-500 км. в день. Охоплення – 100-200 сімей на тиждень. А ось на чому ми це робимо)))

 

 

 

 

 

Тому зараз шукаємо можливість придбати бус!

Більше фотографій на Фейсбуці

 

PayPal

kozulka69@gmail.com

Долари США

SWIFT Beneficiary IBAN: UA473220010000026208326519685

Account No: 26208326519685

Receiver: KOZLOVTSEV IHOR, 26522, Ukraine, reg. Kirovohradska, district. Holovanivskyi, village. Perehonivka, st. Lenina, build. 7

Account with Institution Bank: JSC UNIVERSAL BANK City: KYIV, UKRAINE Swift code: UNJSUAUKXXX

Details of payment charity

гривня

5375411502799021 карта Монобанка

помітка: АВТО ДЛЯ БЕРЕЗИНО