Для того, щоб програма Royal Rangers стартувала правильно, Вам потрібно буде вибрати потрібні ресурси для Вашої групи. Далі наводиться короткий підсумок ресурсів, які Вам знадобляться для початку.

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА

Royal Rangers використовує поєднання друкованих та електронних компонентів навчальної програми для досягнення оптимального балансу між гнучкістю, доступністю та простотою використання. Більшість наших навчальних програм доступні в електронному вигляді для зручності використання. Це включає:

  • Щотижневі зустрічі – план для щотижневих зустрічей Royal Rangers
  • Гід по тестах майстерності – матеріал для викладання та вивчення вмісту з певних предметів, таких як стрільба з лука, рюкзаки, автомеханіка, модельне ракетобудування або баскетбол
  • Біблійні уроки – написані спеціально для сучасних дітей та юнаків, ці біблійні уроки служать стрижнем процесу учнівства Royal Rangers та служать центром щотижневих зборів
  • Тести лідерства – надають інструкції з навичок лідерства та роботи в команді з прикладними проектами, які має виконати Ваша група
  • Різноманітні інші ресурси, як-от ілюстрації нагород, матеріали для ведення записів, контрольні списки матеріалів та додаткові девоції

УНІФОРМА, НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Уніформа – один із семи методів, яки користується Royal Rangers, щоб наставити дітей та направити до зростання в образ Христа. Але форма уніформи стандартизована для всіх рейнджерів. Для різних подій ми використовуємо різні комплекти уніформи:

  • Звичайна уніформа – повна форма з нашивками та знаками відмінності, що представляють все, що діти чи лідери досягли у програмі.
  • Спеціальна уніформа – варіант, який представляє Вашу програму без знаків відмінності та нагород. Спеціальною формою може бути унікальна футболка, поло чи інша сорочка, призначена для відображення Вашого загону.
  • Нагородний жилет – універсальний варіант, що поєднує повний показ нагород та досягнень з низькою вартістю та простотою використання жилета.

Приклади нагород, відзнак та правила їхного розташування на Звичайній уніформі та Нагородному жилеті описуються в “Довіднику уніформи”.  На Спеціальній уніформі не носять нагород чи знаків відмінності.

РЕСУРСИ ПІДТРИМКИ ПРОГРАМИ

Доступні різноманітні рекламні матеріали, які допоможуть Вам донести інформацію про Вашу програму (як-от брошури, плакати, флаєри…). Зверніться за додатковою інформацією до вашого регіонального командира.