Кваліфікація лідера

Кожен лідер Royal Rangers відіграє важливу роль у допомозі дітям в процесі зростання в образ Христа. Тому дуже важливо, щоб усі лідери проявляли послідовний Христовий характер, практикували це у своєму повсякденному житті та працювали спільно з іншими служіннями церкви, щоб виконати нашу головну місію нести світло Євангелії Ісуса Христа у світ. Дивіться також Керівництво лідера Royal Rangers.

Кваліфікація лідерів Royal Rangers

  • Лідери мають бути народженими згори християнами, добре обізнаними зі Словом Божим, демонструвати послідовне свідчення в щоденному християнському житті, мати звички та ідеали, які є бездоганними.
  • Лідери повинні бути членами помісної церкви, співпрацювати з програмами та служіннями церкви, підкорятися тим, хто має владу, і підтримувати бачення пастора щодо служіння.
  • Лідери повинні мати бажання служити дітям і отримувати задоволення від роботи з ними.
  • Лідери повинні бути здатними керувати та делегувати повноваження, проявляти розсудливість, брати на себе та виконувати обов’язки, а також викликати повагу оточення.
  • Лідери повинні бути готові пройти тренінг з лідерства Royal Rangers і вести свою діяльність в загонах відповідно до встановлених стандартів служіння Royal Rangers.
  • Лідерам має бути принаймні 21 рік, щоб виконувати функції старшого командира загону чи лідера ланки (командира), або не менше 18 років, щоб служити помічником керівника групи.
  • Лідери повинні пройти курс «Безпека», а також погоджуватися та розуміти, що надзвичайно важливо вживати всіх необхідних заходів для забезпечення безпеки дітей, які перебувають під їх опікою.

Ваша церква може вимагати додаткових вимог до керівництва. Кожна церква відповідає за перевірку, затвердження та нагляд за дорослими лідерами, які працюють з неповнолітніми.

Рекомендовані стандарти перевірки та нагляду за лідерами

Служіння Royal Rangers наполегливо рекомендує запровадити ретельний процес відбору, навчання та нагляду за всіма дорослими лідерами. Докладні відомості про цей процес можна знайти в “Керівництві лідера Royal Rangers”.

Назад до сторінки Я батько або Я лідер або Умови використання програми