Використання емблем і товарних знаків

Назва Royal Rangers, назви груп, логотипи, емблеми та ілюстрації є зареєстрованими товарними знаками або захищеними авторським правом власністю Генеральної ради Асамблей Бога та захищені законодавством США та міжнародними законами про авторське право. Використання цієї властивості обмежено, як описано нижче. У всіх ситуаціях, коли використання відповідає наведеним нижче специфікаціям, ці предмети повинні бути представлені в їх оригінальній формі і не можуть бути модифіковані, стилізовані, змінені будь-яким чином або пов’язані з іншими емблемами або організаціями, що не належать до Royal Rangers.

Прийнятне законне використання назви Royal Rangers, назв клубів, логотипів, емблем і зображень обмежено:

  • Розпорядча документація та канцтовари загонів, регіонів та інших суб’єктів, залучених у встановленому порядку до виконання програми.
  • Приклади можуть включати фірмові бланки, візитні картки та поштові етикетки. Рекламні матеріали, пов’язані з певною подією, як-от плакати, банери, флаєри чи інформаційні бюлетені, а також продукція, що продається під час певної події, як-от футболки, капелюхи чи чашки для кави. Ці продукти повинні ідентифікувати конкретну подію з датою або роком. Продажі цих товарів мають бути обмежені місцевою рекламою датованої події та не повинні просуватись як постійний товар для продажу. Продукти також мають стосуватися події, для якої розробник продукту був основним координатором (тобто організації не можуть створювати продукти для інших подій, окрім своїх власних, без прямого дозволу координатора події).
  • Предмети ідентифікації загонів, які служать для ідентифікації та просування програми Royal Rangers у певній церкві. Прийнятне використання включатиме футболки чи інший одяг загону, прапори та банери загону або друк логотипів на причепах, обладнанні чи іншому спорядженні. Усі такі предмети мають ідентифікувати конкретний загін та/або церкву, вироблятися винятково для використання цієї церкви чи загону та не продаватися особам за межами цієї церкви.
  • Елементи ідентифікації району або регіону, які служать для ідентифікації та просування програми Royal Rangers у певній географічній області. Усі такі предмети мають вказувати на конкретний район чи регіон, вироблятися виключно для використання в цьому районі чи регіоні та повинні даруватися (не продаватися).

Продаж товарів

За жодних обставин назва Royal Rangers, назви клубів, логотипи, емблеми чи ілюстрації не можуть використовуватися для виробництва продуктів, доступних для продажу, крім положень, викладених вище.

Використання Інтернету

Прийнятне законне використання назви Royal Rangers, назв клубів, логотипів, емблем і зображень на сторінці веб-сайту обмежується наступним:

  • Використання назви Royal Rangers, назв клубів, логотипів, емблем і зображень на веб-сайтах дозволено з метою ідентифікації організацій, пов’язаних із цим служінням, або для реклами датованих подій чи функцій цього служіння. Однак ці елементи не можна використовувати для посилань на веб-сайти, окрім офіційного національного веб-сайту Royal Rangers або одного з пов’язаних із ним сайтів. Дозвіл залежить від використання підтвердження авторських прав, як зазначено нижче.
  • Подальші Умови використання елементів веб-сайту визначаються політикою, як зазначено на веб-сайті Генеральної ради Асамблей Бога. Використання цих зображень і товарних знаків без дозволу відповідно до політики або письмового запиту заборонено та є порушенням міжнародних законів.
  • Будь-яка веб-сторінка, на якій відображається один або кілька з цих елементів, повинна містити таке підтвердження та повідомлення про авторські права, які зазвичай розміщуються внизу веб-сторінки: “Назва Royal Rangers®, назви клубів, логотипи, емблеми та ілюстрації є зареєстрованими торговими марками або авторським правом © 2007 Генеральна Рада Асамблей Бога, 1445 N. Boonville Ave., Springfield, Missouri 65802. Використовується з дозволу. Усі права захищено.”

Питання

Якщо виникають невизначеності щодо того, чи заплановане використання власності Royal Rangers кваліфікується як «прийнятне використання», будь ласка, зв’яжіться з info.royal-rangers@gmail.com.

Назад до сторінки Умови використання програми